ВАТ «Запоріжжяобленерго»
Фотографії
----------------------------------------

 

 

 

Call-центр ВАТ "Запоріжжяобленерго" - 0 800 504 502

 

Мобілізація: запитання та відповіді

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Антикорупцiйна Программа

• Новини

Затверджено колективний договір ВАТ «Запоріжжяобленерго» на 2013 рік

20 марта 2013

 20 березня у приміщенні палацу культури «Енергетиків» відбулася конференція трудового колективу ВАТ «Запоріжжяобленерго», участь у роботі якої взяли представники всіх структурних підрозділів, адміністрації та профспілкової організації компанії, а також заступник голови Центральної Ради Незалежної галузевої профспілки енергетиків України Сергій Лісін.

На порядку денному стояли питання щодо виконання колективного договору ВАТ «Запоріжжяобленерго» за 2012 рік та затвердження колективного договору енергокомпанії на 2013 рік.

Як зазначив технічний директор Олег Лисенко, переважна більшість положень колективного договору на 2012 рік виконана. Виняток складають окремі його пункти, що стосуються підвищення заробітної плати, темпи зростання якої протягом минулого року відставали від зафіксованих у колективному договорі.

- Втім, така ситуація характерна для всіх енергопостачальних підприємств і пов’язана, насамперед із тим, що фонд оплати праці напряму залежить від тарифів на електроенергію, які затверджує НКРЕ, - пояснив Олег Лисенко. – На жаль, на сьогодні коштів, передбачених у структурі тарифів на передачу та постачання електроенергії місцевими локальними мережами, недостатньо.

Решта ж зобов’язань адміністрації ВАТ «Запоріжжяобленерго», визначені колективним договором на 2012 рік, у тому числі стосовно питань соціального забезпечення та захисту працівників Товариства, виконані.

Так само, як і зобов’язання профспілкової організації енергокомпанії, яка минулого року провадила активну роботу щодо захисту інтересів трудового колективу, організації оздоровлення співробітників та їх дітей, їх спортивного та культурного дозвілля. Про підсумки цієї роботи звітував голова обласної профспілкової організації ВАТ «Запоріжжяобленерго» Микола Бакін.

Заслухавши звіти адміністрації та профспілкової організації ВАТ «Запоріжжяобленерго», делегати конференції визнали роботу щодо виконання колективного договору на 2012 рік задовільною. Конференція також затвердила колективний договір ВАТ «Запоріжжяобленерго» на 2013 рік.

 

 

 

Дивитися iншi новини »
ОАО «Запорожьеоблэнерго»