Відкриті обговорення щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу при переході до стимулюючого регулювання

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритих обговорень щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході до стимулюючого регулювання

ПАТ «Запоріжжяобленерго» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями), повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході на стимулююче регулювання.

Зауваження та пропозиції по даному питанню приймаються з 16 вересня до 25 вересня 2020 року включно, у письмовому та/або електронному вигляді, на адресу: м. Запоріжжя, вул. Сталеварів,14, 69035 email: E.Artemenko@zoe.com.ua Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції та зауваження, що були надані після терміну, визначеного у цьому інформаційному повідомленні, не будуть зареєстровані та не розглядатимуться.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, для дотримання та виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ПАТ «Запоріжжяобленерго» заплановано проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході на стимулююче регулювання в режимі відеоконференції на платформі ZOOM 28 вересня 2020 року (про час буде повідомлено додатково).

Для участі у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) ПАТ «Запоріжжяобленерго» запрошує фізичних осіб та уповноважених представників юридичних осіб та організацій, які надали свої зауваження та пропозиції щодо даного питання в установлені терміни. Для цього таким організаціям та фізичним особам необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу E.Artemenko@zoe.com.ua контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні: прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для доступу до обговорення.

Результати відкритих обговорень (відкритих слухань) будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Обґрунтування та прогнозований рівень тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщені при переході на стимулююче регулювання  тут

 

Протокол проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення на 2021 рік тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ПАТ “Запоріжжяобленерго” при переході на стимулююче регулювання