Відкриті обговорення щодо встановлення тарифів на розподіл

Відбулося відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу елекричної енергії на 2022 рік

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями), 23 вересня ПАТ «Запоріжжяобленерго» провело відкрите обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік.

 

Протокол відкритого обговорення проєкту тарифів на розподіл на 2022 рік

 

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями), ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік.

 

Зауваження та пропозиції з даного питання приймаються з 13 вересня до 22 вересня 2021 року включно, у письмовому та/або електронному вигляді, на адресу: м. Запоріжжя, вул. Сталеварів,14, 69035, e-mail: E.Artemenko@zoe.com.ua. Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції та зауваження, що були надані після терміну, визначеного у цьому інформаційному повідомленні, не будуть зареєстровані та не розглядатимуться.

 

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відкрите обговорення (відкрите слухання) проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік відбудеться в режимі відеоконференції на платформі ZOOM 23 вересня 2021 року об 11.00 годині.

 

Для участі у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) ПАТ «Запоріжжяобленерго» запрошує фізичних осіб та уповноважених представників юридичних осіб та організацій, які надали свої зауваження та пропозиції щодо даного питання в установлені терміни. Для цього таким організаціям та фізичним особам необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу E.Artemenko@zoe.com.ua  контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні: прізвище, ім’я, по батькові, посада, контактний телефон та електронна адресу, що буде ідентифікатором для доступу до обговорення.

 

Результати відкритих обговорень (відкритих слухань) будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Обґрунтування та прогнозований рівень тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік  тут.

 

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритих обговорень щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході до стимулюючого регулювання

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями), повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході на стимулююче регулювання.

 

Зауваження та пропозиції по даному питанню приймаються з 16 вересня до 25 вересня 2020 року включно, у письмовому та/або електронному вигляді, на адресу: м. Запоріжжя, вул. Сталеварів,14, 69035 email: E.Artemenko@zoe.com.ua Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції та зауваження, що були надані після терміну, визначеного у цьому інформаційному повідомленні, не будуть зареєстровані та не розглядатимуться.

 

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, для дотримання та виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ПАТ «Запоріжжяобленерго» заплановано проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік при переході на стимулююче регулювання в режимі відеоконференції на платформі ZOOM 28 вересня 2020 року (про час буде повідомлено додатково).

 

Для участі у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) ПАТ «Запоріжжяобленерго» запрошує фізичних осіб та уповноважених представників юридичних осіб та організацій, які надали свої зауваження та пропозиції щодо даного питання в установлені терміни. Для цього таким організаціям та фізичним особам необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу E.Artemenko@zoe.com.ua контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні: прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для доступу до обговорення.

 

Результати відкритих обговорень (відкритих слухань) будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Обґрунтування та прогнозований рівень тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщені при переході на стимулююче регулювання  тут

 

Протокол проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення на 2021 рік тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ПАТ “Запоріжжяобленерго” при переході на стимулююче регулювання

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритих обговорень щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами і доповненнями), ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання встановлення цін (тарифів) на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції стосовно тарифів приймаються з 16.09.2020 до 25.09.2020 письмово на адресу: 69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 14, – та в електронному вигляді на адресу: E.Artemenko@zoe.com.ua  

з позначкою «Пропозиції до тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження і пропозиції, що були надані після зазначеного терміну, не реєструються та не розглядаються.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, для дотримання та виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ПАТ «Запоріжжяобленерго» заплановано проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік в режимі відеоконференції на платформі ZOOM 28 вересня 2020 року (про час буде повідомлено додатково) .

Для участі у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) ПАТ «Запоріжжяобленерго» запрошує фізичних осіб та уповноважених представників юридичних осіб та організацій, які надали свої зауваження та пропозиції щодо даного питання в установлені терміни. Для цього таким організаціям та фізичним особам необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу E.Artemenko@zoe.com.ua контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні: прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для доступу до обговорення.

Результати відкритих обговорень (відкритих слухань) будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Обґрунтування та рівень прогнозних тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщено  тут

 

Протокол відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення на 2021 рік тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ПАТ “Запоріжжяобленерго”

 

 

Відбулось відкрите обговорення тарифів

на розподіл електричної енергії ПАТ «Запоріжжяобленерго» на 2020 рік

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами і доповненнями) ПАТ “Запоріжжяобленерго” 24 вересня провело відкрите обговорення (відкрите слухання) питання встановлення тарифів на розподіл електричної енергії на 2020 рік.

 

Нижче наведений протокол відкритих слухань із ухваленими рішеннями.

 

Протокол відкритих слухань щодо встановлення тарифу на розподіл електроенергії для ПАТ Запоріжжяобленерго на 2020 рік

 

 

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритих обговорень щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік (розміщено 13.09.2019)

 

На виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами і доповненнями), ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання встановлення цін (тарифів) на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік.

 

Обґрунтовані зауваження та пропозиції стосовно тарифів приймаються з 13.09.2019 до 23.09.2019 письмово на адресу: 69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 14, – та в електронному вигляді на адресу: kanc@zoe.com.ua з позначкою «Пропозиції до тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження і пропозиції, що були надані після зазначеного терміну, не реєструються та не розглядаються.

 

Відкриті обговорення (відкриті слухання) будуть проведені 25 вересня 2019 року  о 14:00 за адресою: вул. Сталеварів, 14, 3-й поверх, селекторна зала.

 

Обґрунтування та рівень прогнозних тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік розміщено тут.