Приєднання до мереж: порядок дій

Згідно з Кодексом систем розподілу, затвердженим Постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310 зі змінами, ухваленими Постановою НКРЕКП від 28.04.2021 №717, (далі – Кодекс), ПАТ “Запоріжжяобленерго” як Оператор системи розподілу (далі – ОСР) на території Запорізької області надає послугу з приєднання електроустановок споживачів до мереж.

 

Як приєднатися до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго»: покрокова інструкція

 

КРОК 1. Зберіть пакет документів, необхідних для подання заяви на приєднання. Повний деталізований перелік необхідних документів та бланк Заяви на приєднання шукайте за посиланням: Подання заяви про приєднання до електричних мереж

 

КРОК 2. Подайте заяву на приєднання разом із комплектом документів

або

 

Увага! У разі, якщо пакет документів буде неповний або неправильно заповнена заява про приєднання, документи можуть бути повернуті для доопрацювання. У разі необхідності доопрацювання Вам буде повідомлено у спосіб, зазначений в заяві.

 

КРОК 3. Ми повідомимо про готовність Технічних умов на приєднання, розрахунку вартості плати за приєднання та рахунок для проведення оплати у спосіб зазначений в заяві.

 

КРОК 4. Отримайте Технічні умови на приєднання, Розрахунок вартості плати за приєднання, рахунок для проведення оплати: у Єдиному вікні, у РЕМ або на електронну пошту, зазначену в заяві.

Порядок розробки та видачі Технічних умов та оплати вартості робіт із приєднання – за посиланням: Порядок розробки та видачі Технічних умов та оплати вартості робіт із приєднання

 

КРОК 5. Оплатіть рахунок протягом 20 календарних днів з дати отримання Технічних умов.

 

КРОК 6. Після завершення робіт із приєднання ми надаємо Вам Повідомлення про надання послуги з приєднання у спосіб, указаний у Вашій заяві про приєднання (згідно п. 4.8.2 Кодексу систем розподілу). Після цього буде здійснено приєднання вашої електроустановки до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго». Детальніше щодо порядку підключення – за посиланням: Порядок підключення електроустановки

 

КРОК 7. Надайте заяву на підключення разом із заявою на укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії та з пакетом документів (згідно із п. 11.3.5 Кодексу), а також додатково надає документ, що підтверджує отримання послуги з улаштування комерційного обліку електричної енергії.

 

Увага! Згідно із Кодексом систем розподілу (п. 4.2.2), облаштування приладу обліку електроенергії  не входить  до вартості робіт із приєднання та здійснюється коштом Замовника.

 

 

Нижче можна завантажити форми Договорів на приєднання: стандартне, нестандартне «під ключ» та нестандартне із проектуванням Замовником лінійної частини, – Заяви про приєднання та розрахунку вартості приєднання.

 

Договір про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу (завантажити)

 

Договір про нестандартне приєднання під ключ до електричних мереж системи розподілу (завантажити)

 

Договір про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу з проектуванням Замовником лінійної частини (завантажити)

 

Заява про приєднання електроустановки (завантажити)

 

Розрахунок вартості плати за приєднання до електричних мереж (завантажити)

 

Також за наведеними нижче посиланнями можна ознайомитися із детальним порядком дій при замовленні та здійсненні стандартного/ нестандартного приєднання, розроблення проєкту договору, технічних уомв, проєктно-кошторисної документації, проведеня будівельних робіт, підключення електроустановок замовника до електричної мережі.

 

Приєднання до систем розподілу: порядок дій

 

Контакти з питань приєднання до електромереж

 

Вартість приєднання

 

Стандартне приєднання

 

Нестандартне приєднання

 

Подання заяви про приєднання до електричних мереж

 

Розроблення та надання замовнику проєкту договору про приєднання та технічних умов на приєднання

 

Розроблення проєктно-кошторисної документації

 

Проведення будівельних робіт та прийняття електроустановок в експлуатацію

 

Підключення електроустановок замовника до електричної мережі

 

Роз`яснення НКРЕКП з питань приєднання до електромереж