Коли та як передавати покази

Згідно із Кодексом комерційного обліку електроенергії (п. 8.6.2), побутові споживачі зобов’язані щомісяця зчитувати покази своїх лічильників (якщо для них відсутня можливість дистанційного зчитування даних) та надавати їх Оператору системи розподілу (на території Запорізької області функції Оператора системи розподілу виконує ПАТ “Запоріжжяобленерго”).

 

Для формування рахунку використовуються дані на перше число календарного місяця – тобто, покази, передані протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового місяця (п. 8.6.3).

 

У разі неотримання до початку четвертого календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника електричної енергії (якщо він не оснащений засобами дистанційної передачі даних), фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

 

Передати покази приладу обліку електроенергії до ПАТ “Запоріжжяобленерго” побутовий споживач може у будь-який зручний для нього з наступного переліку спосіб:

 

1. Телефоном, за допомогою голосового меню самообслуговування:

(061) 228-51-09

+38 (098) 168-01-01

+38 (050) 119-91-69

+38 (093) 170-23-35

 

2. Через чат-бот Сhatbotzoe (перейти за посиланням) у системі обміну повідомленнями Facebook Messenger.

 

3. Через чат-бот  OblenergoZpBot (перейти за посиланням) у системі обміну повідомленнями Telegram.

 

4. Через сайт ПАТ “Запоріжжяобленерго”  (Передати покази_перейти за посиланням).