Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо Вам, що звернулися до нас.

 

Ваше електронне звернення важливе для нас, і ми докладемо усіх зусиль для надання Вам вичерпної відповіді протягом встановленого законодавством терміну у разі правильного заповнення даної форми.

 

Порядок подання електронного звернення (заповнення Форми зворотного зв’язку):

 

КРОК 1. Вкажіть, до якої категорії споживачів Ви належите – побутовий споживач (населення), юридичний споживач чи фізична особа-підприємець.

 

КРОК 2. Вкажіть Ваші прізвище, ім’я та по-батькові.

 

КРОК 3. Вкажіть номер Вашого особового рахунку.

 

КРОК 4. Вкажіть Ваш контактний телефон та адресу електронної пошти, аби наші фахівці могли надіслати вам відповідь на Ваше звернення або зв’язатися з Вами для уточнення інформації.

 

ВАЖЛИВО: Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з введенням в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» реєстрація звернень абонентів з поштових скриньок заборонених згаданим рішенням ресурсів/сервісів не здійснюється.

 

КРОК 5. Вкажіть Вашу адресу для направлення письмової відповіді на Ваше звернення.

 

КРОК 6. У полі Суть звернення стисло і чітко сформулюйте суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, прохання або вимоги.

 

КРОК 7. Підтвердьте згоду на надання своїх персональних даних.

 

Інформація про персональні дані зберігатиметься та оброблятиметься відповідно до законодавства.

 

КРОК 8. Натисніть кнопку Надіслати.

 

ВАЖЛИВО: Усі поля з позначкою * мають бути заповнені з метою Вашої ідентифікації у базі даних та забезпечення збереження Ваших персональних даних.

 

Звернення не приймається до розгляду, якщо:

  • містить нецензурну лексику або образи;
  • порушене у зверненні питання не належить до компетенції ПАТ «Запоріжжяобленерго»;
  • текст звернення не містить суті порушеного питання, достатніх даних для його розгляду;
  • не заповнені усі обов’язкові поля Форми.

 

ВАЖЛИВО: Перевірте правильність вказаних Вами даних. Якщо дані вказані некоректно або є недостовірними, ПАТ «Запоріжжяобленерго» не матиме змоги надіслати відповідь на Ваше звернення.

 

АДРЕСА

Готово!