До уваги електропостачальників. Зміни до Договору про надання послуг з розподілу електроенергії

22 Жовтня 2020

ПАТ “Запоріжжяобленерго” повідомляє про зміни до публічного договору на розподіл електричної енергії.

У відповідності до п.10.1 Договору електропостачальникіа про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі – Договір) Оператор системи розподілу Публічне акціонерне товариство “Запоріжжяобленерго” (далі – ОСР). яке діє на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії на території Запорізької області, виданої відповідно до Постанови НКРЕКП відл 13.11.2018 року №1415, вносить зміни до Договору шляхом розміщення тексту цієї додаткової угоди (Додаткова угода 5) на офіційному веб-сайті ОСР,

Ця додаткова угода до Договору, що є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови розподілу електричної енергії Електропостачальнику (надалі – Постачальник) як послуги ОСР, укладається сторонам з урахуваннями статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Постачальника до умов цієї Додаткової угоди до Договору.

Умови цієї Додаткової угоди до Договору є однаковими для всіх електропостачальників та розроблені відповідно до Закону України “Про ринок електричої енергії” та Правил розрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року №312 (далі – ПРЕЕ) та полягають у наступному:

“Викласти договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, опублікований на сайті ПАТ “Запоріжжяобленерго” 04.12.2018 року із змінами та доповненнями. в новій редакції, що додається, яка набирає чинності з 22.10.2020 року. Редакція договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, опублікована на сайті ПАТ “Запоріжжяобленерго” 04.12.2018 із змінами та доповненнями втрачає чинність з 22.10.2020″.

Повний текст Додаткової угоди та відповідну йому нову редакцію Договору по надання послуг з розподілу електричної енергії дивитись тут.