До уваги електропостачальників

16 Травня 2022

Нагадуємо, що сьогодні, 16.05.2022, набуває чинності Додаткова угода №3 до Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі – Договір).

 

Даною угодою до Договору вносяться наступні зміни:

 

1. п. 6.5 Договору доповнено новим абзацом:

«Обсяги електричної енергії, використані споживачем Постачальника після дати, зазначеної Постачальником у правомірній вимозі про відключення, не покладаються на Оператора системи у разі не надання електропостачальником разом із зверненням про припинення електроживлення споживача електричної енергії погодження про відключення відповідної військової адміністрації на адміністративній території розташування об’єкта споживача. Така умова діє на період дії Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії воєнного стану, затвердженого Наказом Міністерства енергетики України від 13.04.2022 № 148»

 

2. Договір доповнено п. 10.8 в редакції:

«10.8. Сторони дійшли згоди, що Договір, додатки до нього, додаткові угоди до Договору та Акти прийняття-передавання послуг з розподілу електричної енергії можуть вчинятись в електронній формі з використанням електронного підпису. Такий Договір, додатки до нього, додаткові угоди до Договору та Акти прийняття-передавання послуг з розподілу електричної енергії будуть вважатись вчиненими у письмовій формі. Договір, додатки до нього, додаткові угоди до Договору та Акти прийняття-передавання послуг з розподілу електричної енергії, що підписані з використанням електронного підпису, направляються Сторонами на електронні адреси, які вказані у розділі 11 Договору.».

 

3. Додаток 1 до Договору доповнено п. 3.10.1 Розділу 3. Порядок обмеження/припинення розподілу електричної енергії в редакції:

«3.10.1. На період дії Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії воєнного стану, затвердженого Наказом Міністерства енергетики України від 13.04.2022 № 148 (далі – Положення), електропостачальник зобов’язується разом із зверненням до оператора системи розподілу про припинення електроживлення споживача електричної енергії надавати у випадках, визначених Положенням, погодження про відключення відповідної військової адміністрації на адміністративній території розташування об’єкта споживача. У разі відсутності погодження відповідної військової адміністрації, припинення електроживлення споживача оператором системи розподілу не здійснюється.».

 

Всі інші умови Договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують свої зобов’язання за ними.

 

Ознайомитися із повним текстом Додаткової угоди №3 можна тут.