До уваги електропостачальників

22 Червня 2022

З 23 червня набуває чинності Додаткова угода №4 до Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі – Договір).

 

Згідно із даною угодою п.6.5 Договору викладений у наступній редакції:

 

«6.5. Обсяги електричної енергії, використані споживачем Постачальника після дати, зазначеної Постачальником у вимозі про відключення покладаються на втрати Оператора системи, крім випадків:

 

– не надання електропостачальником разом із зверненням про припинення електроживлення споживача електричної енергії погодження про відключення відповідної військової адміністрації на адміністративній території розташування об’єкта споживача;

 

– відсутність можливості забезпечення працівникам оператора системи безпеки при виконанні робіт з припинення електропостачання на території ведення бойових дій та/або окупованих територіях.

 

Така умова діє на період дії Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії воєнного стану, затвердженого Наказом Міністерства енергетики України від 13.04.2022 № 148.

 

У разі ненадання споживачем доступу до власних електроустановок уповноваженим представникам оператора системи для вибіркового відключення струмоприймачів за умови відсутності технічної можливості виконання умови одночасного забезпечення збереження необхідних рівнів надійності і якості електропостачання інших споживачів та субспоживачів (унаслідок застосування відповідної схеми електропостачання) обсяги електричної енергії, використані споживачем не покладаються на оператора системи на період, необхідний для забезпечення оператором системи розподілу живлення об’єктів субспоживачів за іншою схемою. Якщо, для забезпечення оператором системи розподілу живлення об’єктів субспоживачів за іншою схемою необхідно проведення будівельно монтажних робіт, такий період (не віднесення обсягів на втрати Оператора) не може перевищувати термінів, визначених законодавством, що регламентує будівництво (реконструкцію) електричних мереж.»

 

Всі інші умови договору залишаються незмінними.

 

Ознайомитися із повним текстом Додаткової угоди №4 можна тут.