До уваги електропостачальників

26 Березня 2020

ПАТ «Запоріжжяобленерго» попереджає Електропостачальників про необхідність обов’язкового погодження реєстрів на припинення електропостачання споживачам (юридичним-особам та фізичним особам-підприємцям*) із головою Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя (далі – Комісія).

 

У зв’язку із введенням карантину на період дії запроваджених ним обмежувальних заходів Комісія заборонила керівникам підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста (постачання води, тепла, надання електропослуг), проводити відключення послуг споживачам без узгодження із головою Комісії (див. пункт 11 Протоколу позачергового засідання Комісії від 16.03.2020 №2011).

 

Згідно зі ст. 44 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» невиконання рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладання штрафу на посадових осіб від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Тому до скасування обмежувальних заходів на території Запорізької області ПАТ «Запоріжжяобленерго» просить Електропостачальників перш, ніж направляти перелік (реєстр) споживачів (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців*) на припинення електропостачання Операторові системи розподілу, попередньо узгоджувати його із головою Комісії, про що обов’язково вказувати у реєстрах.

 

У протилежному випадку вся відповідальність за можливі наслідки припинення електропостачання споживачам за наданим Електропостачальником реєстром покладається виключно на Електропостачальника.

 

*Припинення електропостачання побутовим споживачам на період дії карантину заборонено.

 

Детальний лист-роз’яснення див. тут.

 

 

Читайте також:

Юридичним споживачам – як подати рапорт щодо обсягів спожитої електроенергії

 

Куди звернутися споживачу електроенергії: дистанційні сервіси ПАТ “Запоріжжяобленерго”