До уваги мешканців м. Запоріжжя

22 Жовтня 2019

З 01 листопада ПАТ «Запоріжжяобленерго» в рамках виконання Інвестиційної програми на 2019 рік розпочинає роботи з модернізації електрообладнання з метою підвищення надійності і якості електропостачання та оптимізації обліку електроенергії.

 

Зокрема, буде проведена модернізація перекидок від повітряної лінії електропередач до будинків: морально та технологічно застарілі голі алюмінієві дроти енергетики замінять на самонесучий ізольований провід СІП 2*16мм2, який вирізняється більшою зносостійкістю та надійністю в експлуатації.

 

Також будуть виконані під’єднання перекидок до повітряних ліній електропередач із використанням проколюючих затискачів та здійснена модернізація обліку електроенергії.

 

Орієнтовна дата завершення робіт – 26.12.2019.

 

Роботи проводитимуться в приватному секторі Комунарського та Шевченківського районів. Ознайомитись із переліком адрес, за якими проводитимуться роботи, та графіком їх проведення можна тут.

 

Всіх, хто мешкає за наведеними у графіку адресами, ПАТ «Запоріжжяобленерго» просить у вказаний в графіку день надати доступ персоналу компанії до своїх приладів обліку електроенергії, аби енергетики здійснили модернізацію вводів електроустановок та підключили їх до мережі.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» також попереджає, що під час проведення робіт можливі короткочасні перерви в енергопостачанні та приносить вибачення за тимчасові незручності.