До уваги побутових споживачів електроенергії: 31 січня відновлюється відключення боржників

4 Січня 2022

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 30 грудня 2021 року Запорізька область перейшла до «жовтої» зони епідеміологічної безпеки. Згідно із чинним законодавством, за місяць від цього рішення спливає термін дії заборони на припинення електропостачання побутових споживачів-боржників*.

 

У зв’язку із цим ПАТ «Запоріжжяобленерго» попереджає, що 31 січня почнеться обмеження енергопостачання споживачів, що мають заборгованість за спожиту електроенергію.

 

Нагадуємо, що у випадку відключення за заборгованість відновлення енергопостачання можливе виключно після повного її погашення, а також оплати вартості повторного підключення.

 

Тож якщо у вас є заборгованість перед вашим електропостачальником або/ та перед ПАТ «Запоріжжяобленерго», не варто зволікати із її врегулюванням, адже зрештою її все одно доведеться погасити, додатково заплативши за повторне підключення, та ще й при цьому протягом кількох днів обходитися без електроенергії.

 

*Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», заборонено припинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі в регіонах України, на яких встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки – на період його дії та протягом 30 днів з дня його скасування.