До уваги побутових та юридичних споживачів електроенергії

19 Квітня 2022

З метою коректного формування рахунків за спожиту електроенергію ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновлює проведення контрольних зйомів показів електролічильників у побутових та юридичних споживачів електроенергії.

 

Роботи проводитимуться на територіях, вільних від окупації, а також там, де наразі немає бойових дій, – у м. Запоріжжя та по Запорізькому, Вільнянському і Новомиколаївському районним відділенням.

 

Контрольний зйом показів електролічильника передбачає його огляд з метою перевірки його належної працездатності та фіксацію поточних показів.

 

Всі наші працівники мають службові посвідчення, які вони зобов’язані пред’явити на вимогу споживача. Споживач, зі свого боку, згідно із чинним законодавством (зокрема, Кодексом роздрібного ринку електроенергії), зобов’язаний надати представнику енергокомпанії – за умови пред’явлення останнім службового посвідчення – доступ до свого приладу обліку електроенергії.

 

Просимо із розумінням поставитися до цієї роботи, адже її ключова мета – уникнути непорозумінь при формуванні рахунків за спожиту електроенергію.