ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ!

3 Травня 2022

СТРУКТУРА ТА ШТАТНИЙ РОЗКЛАД КОМПАНІЇ НЕ ЗМІНИЛИСЯ!

 

Наразі загарбники на тимчасово непідконтрольних Україні територіях намагаються будувати власну вертикаль влади – у тому числі й у галузі життєзабезпечення. Адміністрації «Запоріжжяобленерго» вже відомо про спроби окупантів залучити до цього процесу наших працівників.

 

При цьому рашисти не гребують нічим, вдаючись до психологічного пресингу та відвертої дезінформації. Зокрема, співробітникам нашої компанії, що наразі знаходяться на окупованих територіях, розповідають, що нібито «Запоріжжяобленерго» їхній РЕМ вже розформувало, а їх самих – звільнило, і закликають їх переходити «на роботу» до якихось незрозумілих структур, створених окупаційною владою.

 

ЦЕ – ФЕЙК, ВІДВЕРТА І БЕЗСОРОМНА БРЕХНЯ!

 

Структура Товариства залишається незмінною, у тому числі на тимчасово непідконтрольних територіях, а ЄДИНОЮ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКА Є ЙОГО БАЖАННЯ ТА ВЛАСНОРУЧ НАПИСАНА ЗАЯВА НА ЗВІЛЬНЕННЯ.

 

Більше того, сьогодні ПАТ «Запоріжжяобленерго» робить усе можливе, аби зберегти трудовий колектив та забезпечити фінансову підтримку кожному члену нашої великої команди. Наразі абсолютно усі наші співробітники – у тому числі й ті, що знаходяться у вимушеному простої, – отримують зарплату у розмірі, не нижчому за 2/3 посадового окладу. Найближчими днями буде виплачено зарплату за квітень, необхідні кошти вже закумульовані на рахунках.

 

Дорогі колеги! Ми розуміємо, у яких складних умовах ви зараз живете. Але не вірте ворожій пропаганді – вас не покинули, вас не забули. Ми й надалі робитимемо усе можливе, аби зберегти за вами робочі місця та дохід. Не піддавайтеся психологічному тиску, не робіть необдуманих кроків!

 

Нагадуємо, що за чинним законодавством, добровільна співпраця із ворогом – у тому числі й робота у будь-яких утвореннях тимчасової окупаційної влади – розцінюється як колабораціонізм і тягне за собою кримінальну відповідальність.

 

Тож не дозвольте обманом перетягти себе на бік ворога! Будьте сильними! Вірте у нас – своїх колег, вірте в Україну!