До уваги споживачів – бюджетних закладів та установ: ПАТ «Запоріжжяобленерго” повідомляє про можливість самостійної підготовки проекту Договору  у  спрощеній формі.

31 Грудня 2021

З метою прискорення проходження етапів  процедури укладання  договорів споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі – Договір) відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на 2022 рік ПАТ «Запоріжжяобленерго” повідомляє про можливість самостійної підготовки  бюджетними установами проекту Договору  у  спрощеній формі.

 

Перелік файлів, що складають спрощену форму Договору, можна завантажити за посиланнями нижче:

 

Текстова частина Договору

Додаток 1. Заява приєднання (планово)

Додаток 1. Заява приєднання (із запізненням)

Додаток 4. Порядок розрахунків

Додаток 12. Обсяги споживання електричної енергії Споживача

Додаток 16. Особливі умови надання послуги розподілу електричної енергії, оплата якої відбувається за рахунок бюджетних коштів

 

Для формування проекту договору у  спрощеній формі необхідно:

 

1. Завантажити та заповнити наступні частини Договору:

– Текстову частину договору

– «Заяву приєднання» ( Додаток №1)

– «Порядок розрахунків» ( Додаток №4)

– «Обсяги споживання електричної енергії Споживача» (Додаток  №12)

– «Особливі умови надання послуги розподілу електричної енергії, оплата якої відбувається за рахунок бюджетних коштів»( Додаток №16).

 

2. Підписати Договір зі сторони бюджетної установи.

 

3. Направити проект Договору із супровідним листом поштою  на  адресу : 69035,  м. Запоріжжя,  вул. Сталеварів,14 або нарочно вкинути  скриньку за вказаною адресою.

 

При формуванні проекту Договору необхідно врахувати наступне:

 

  • В текстовій частині та в додатках Договору не заповнювати ПІБ підписанта з боку ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

  • В заяві приєднання вказати повний перелік, об’єктів, точок обліку, ЕІС кодів за Договором.

 

  • Заявлені сумарні обсяги споживання електроенергії за об’єктами Договору за місяцями в Додатку №12 мають збігатися з періодом закупівлі послуги розподілу електричної енергії в Додатку №16

 

  • Місячний обсяг споживання електроенергії за об’єктом має не перевищувати добуток величин: дозволеної потужності за об’єктом споживача на кількість днів в місяці і на кількість годин роботи на добу:

W (кВтгод)  = Р дозвол * Nднів в місяць * Nгод на добу.

Повне споживання за договором має дорівнювати сумі обсягів споживання за усіма об’єктами Договору.

 

  • Вартість послуги розподілу активної електричної енергії  за Договором відповідно до  Додаток №16  має не перевищувати добуток величин сумарного обсягу споживання за усіма об’єктами відповідно до Додатка № 12  на величину тарифу розподілу,  що розміщений на сайті товариства за посиланням Тарифи на розподіл (перейти).

 

  • Плата за реактивну електричну енергію розраховується відповідно до «Методики обчислення плати за перетікання реактивної електричної енергії», затвердженої Наказом №87 від 06.02.2018 року. При формуванні суми Договору в частині річної вартості  послуги компенсації перетікань реактивної електричної енергії  рекомендується брати до уваги її вартість в 2021 році та застосовувати коефіцієнти здороження  та збільшення /зменшення обсягів споживання електроенергії за 2021  рік.

 

Увага! Вищезазначене не розповсюджується на споживачів–бюджені установи, що змінюють юридичну особу за своїм закладом!