До уваги споживачів: в ПАТ “Запоріжжяобленерго” розпочато узгодження обсягів постачання електричної енергії на 2018 рік

15 Вересня 2017

Шановні споживачі!

 

Звертаємо Вашу увагу, що в ПАТ «Запоріжжяобленерго» розпочато узгодження обсягів постачання електричної енергії на 2018 рік.

 

Для визначення (узгодження) договірних величин споживання електричної енергії та потужності на наступний рік, споживачі, не пізніше 1 листопада поточного року, надають постачальнику (структурний підрозділ ПАТ «Запоріжжяобленерго» з яким укладено договір) відомість про розмір очікуваного споживання електричної енергії з визначенням очікуваного обсягу споживання електричної енергії та потужності для кожної площадки вимірювання.

 

У разі ненадання споживачем зазначених відомостей у встановлений договором термін, розмір очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік установлюється постачальником електричної енергії, відповідно до умов договору та п.4.2 ПКЕЕ за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули.

 

Для зручності, пропонуємо Вам скористатися електронною формою Додатка 1 до договору, бланками заяв та актів, які знаходяться на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго» у розділі Підприємствам – Підтримка клієнтів – Договірні величини (перейти за посиланням https://www.zoe.com.ua/договірні величини).