Енергопостачання населених пунктів, знеструмлених на ранок 9 лютого через негоду, відновлено

10 Лютого 2021

ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання всіх населених пунктів, що були знеструмлені на вчорашній ранок через негоду, та більшу частину населених пунктів, живлення яких стихія порушувала протягом минулої доби.

 

Нагадаємо: внаслідок несприятливих погодних умов 09 лютого станом на 07:00 були знеживлені (у тому числі частково) 12 населених пунктів Мелітопольського району (мережі Якимівського МРРЕМ).

 

Протягом доби через негоду було порушено енергопостачання ще 15 населених пунктів, з них: у Мелітопольському районі – 12 (9 н.п. – мережі Приазовського РЕМ, 3 н.п. – Якимівського МРРЕМ), у Бердянському – 2 (Чернігівські електромережі) та 1 н.п. у Запорізькому (мережі Вільнянського МРРЕМ).

 

Сьогодні станом на 08:00 без енергоживлення залишаються 3 населених пункти Мелітопольського району, знеструмлені вчора надвечір після 16:00 – с. Верхня Тернівка (повністю) та частково селища Кирилівка і Данилівка, що постраждали від шторму. Відновити їх енергопостачання планується сьогодні до полудня.