Запорізькі енергетики протягом доби відновили енергопостачання 17,5 тисяч родин

29 Березня 2022

Через воєнні дії, що точаться на частині території нашого краю, в електромережах чи не щодня виникають нові пошкодження. Часто енергетикам доводиться наново лагодити те, що лише кілька днів тому вже відновили.

 

Цієї ночі через обстріли м. Оріхів та прилеглих територій знову відключилася високовольтна повітряна лінія, що живить велику частину споживачів Оріхівського районного відділення. Внаслідок цього були знеструмлені понад 18 тисяч місцевих родин. Протягом доби наші фахівці відновили енергопостачання 57 населених пунктів та повернули світло 16,2 тисячам абонентів.

 

По обіді було усунуто масштабне пошкодження в електромережах м. Бердянськ, спричинене постійним перевантаженням. Загалом було заживлено 1 083 тисячі домівки. Станом на 21:00 всі споживачі м. Бердянськ – зі світлом.

 

Також бригада Кам’янсько-Дніпровського РЕМ відновила енергопостачання 200 споживачів с. Знам’янка, що були знеструмлені зранку.

 

По решті території області ситуація, на жаль, не змінилася – через активні бойові дії, обстріли та недопуск з боку військових наші фахівці не можуть проводити ремонтні роботи у Гуляйпільських та Василівських мережах, також відсутня можливість відновити енергопостачання с. Антонівка (Розівське районне відділення).

 

Загалом станом на 21:00 по Запорізькій області без енергопостачання залишаються:

 

  • Розівські електромережі – 100 абонентів;

 

  • Василівські електромережі – 5 000 абонентів;

 

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

 

  • Оріхівські електромережі – 1 973 абоненти.