За фактом нападу на співробітницю ПАТ «Запоріжжяобленерго» відкрито кримінальне провадження

22 Квітня 2021

За фактом нападу на контролера Бердянського міжрайонного РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» відкрито кримінальне провадження.

 

Інцидент стався 12 квітня у с. Миколаївка Бердянського району. Контролер ПАТ «Запоріжжяобленерго» здійснювала планове зняття показів приладів обліку електроенергії побутових споживачів. Під час виконання нею службових обов`язків на одному з подвір`їв на неї з нез`ясованих причин накинувся невідомий чоловік та вдарив в обличчя.

 

Постраждала звернулась до Бердянської міської лікарні, де лікарі діагностували забій м`яких тканин голови.

 

За фактом цього нападу Дирекція з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» звернулась до Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України – нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Ця стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот годин, або виправних робіт на строк до одного року. Наразі триває досудове слідство.

 

У зв`язку із цим Дирекція з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» наголошує, що згідно із Постановою Кабміну №1109 від 09.10.2020 енергооб’єкти компанії належать до критичної інфраструктури і кожен співробітник обленерго – незалежно від посади – виконує свою частину функцій щодо забезпечення енергетичної безпеки Запорізького регіону. Тому компанія закликає краян всі конфлікти з енергетиками вирішувати виключно у правовій площині та попереджає, що жодні протиправні дії стосовно її працівників не залишаться безкарними в рамках чинного законодавства.

 

Дирекція з корпоративної безпеки також нагадує, що в ПАТ «Запоріжжяобленерго» працює лінія довіри з питань запобігання та протидії корупції

 

(061) 225-36-02, (050) 322-64-26

E-mail: stopcorrupt@zoe.com.ua,

 

на яку приймаються повідомлення про факти корупційних діянь з боку співробітників компанії.