Звернення виробничого структурного підрозділу «Запорізькі високовольтні електричні мережі» ВАТ «Запоріжжяобленерго» до населення

24 Січня 2017

Шановні запоріжці та жителі області, закликаємо Вас до співпраці!

 

Останнім часом поширилася випадки крадіжок обладнання електроустановок, у зв’язку з чим залишаються без тепла і світла міста, селища і села. Так, наприклад, тільки по м. Запоріжжя протягом 2016 року виявлено 51 випадок розкрадання елементів та обладнання електричних мереж 35-150 кВ і кабельних ліній зв’язку ЗВЕМ.

 

Розукомплектовані (розкрадені) об’єкти електропостачання не можуть бути негайно відновлені через відсутність матеріально-технічних ресурсів та джерел фінансування, що може спричинити тривалі перерви в електропостачанні споживачів, травмування населення та інші негативні наслідки.

 

Це стосується кожного, тож не залишайтесь байдужими!

 

Про всі випадки виявлення пошкодження електромереж, пошкодження кабелів зв’язку та про спроби і факти крадіжок електрообладнання повідомляйте на гарячу лінію служби фінансово-економічної безпеки ВАТ «Запоріжжяобленерго» за тел. 225-38-43. Усі дзвінки анонімні.

 

Нагадуємо також, що службові особи та громадяни, винні порушенні вимог Правил охорони електричних мереж притягаються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством України.