Негода випробовує енергетиків «на міцність»

29 Грудня 2021

Кілька днів поспіль на території Запорізької області не вщухають снігопади, що подекуди переходять у льодовий дощ чи мокрий сніг, спричиняючи пошкодження електрообладнання та день у день додаючи роботи енергетикам.

 

Зокрема, вчора через негоду були знеструмлені 19 населених пунктів. Протягом дня фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання більшості з них, втім через стихію в електромережах виникли нові порушення.

 

Як наслідок, сьогодні на 09:00 без енергоживлення залишаються 27 населених пунктів, з них 2 – частково. Найбільше постраждали Вільнянські мережі, на які приходиться понад половина всіх відключень – там знеструмлені 14 населених пунктів. Ще 9 населених пунктів без енергоживлення – на території обслуговування Веселівського районного відділення Якимівського МРРЕМ. У Бердянських, Михайлівських, Гуляйпільських та Чернігівських мережах – по 1 знеструмленому населеному пункту. Також порушено енергопостачання близько 1840 абонентів у м. Запоріжжя.

 

Над ліквідацією наслідків негоди працюють 23 аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» у складі 72 фахівців та 27 одиниць спецтехніки.