ПАТ “Запоріжжяобленерго” відкрило нові телефонні лінії для приймання показів електролічильників (доповнено)

19 Квітня 2019

ПАТ “Запоріжжяобленерго” відкрило нові телефонні лінії для мешканців м. Запоріжжя, за якими вони можуть передати покази своїх приладів обліку електроенергії.

 

Проведений аналіз скарг та звернень побутових споживачів ПАТ “Запоріжжяобленерго” засвідчив, що однією з ключових їх претензій до роботи Оператора системи розподілу є складнощі із передачею показів електролічильників.

 

Попри відкриті на сайті компанії ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ та опцію ПЕРЕДАТИ ПОКАЗИ, велика частина абонентів віддає перевагу більш традиційному способу передачі показів — за телефоном.

 

З цією метою у ПАТ “Запоріжжяобленерго” створений колл-центр (тел. 0-800-504-502), послугами якого користуються дедалі більше запоріжців та мешканців області. Лише від початку 2019 року до колл-центру звернулися 128 тисяч 247 споживачів — як побутових, так і юридичних, ще 445 голосових повідомлень було записано на автовідповідач телефона. В середньому щодобово оператори колл-центру обробляють до 2,5 тисяч звернень.

 

На жаль, технічні можливості колл-центру приймати вхідні дзвінки абонентів не безмежні. Проблема стоїть особливо гостро у перші та останні 2-3 дні кожного місяця, коли побутові споживачі ПАТ “Запоріжжяобленерго” – а це все населення області, близько 2 мільйонів осіб — починають телефонувати до колл-центру, аби передати покази своїх електролічильників.

 

Аби підвищити якість обслуговування споживачів, що позбавлені можливості передавати покази в інший, крім за телефоном, спосіб, – а це, передусім, така соціально вразлива частина населення, як пенсіонери, – ПАТ “Запоріжжяобленерго” ухвалило рішення відкрити додаткові телефонні ліні для жителів м. Запоріжжя. Це пілотний проект, у разі позитивного результату додаткові телефонні лінії для передачі показів будуть відкриты і в інших СП компанії.

 

Відтепер запоріжці можуть повідомити покази своїх електролічильників (крім колл-центра) за наступними номерами:

 

Центральне районне відділення ЗМЕМ: 225-36-08

 

Східне районне відділення ЗМЕМ: 225-36-07

 

Північне районне відділення ЗМЕМ: 225-36-06

 

Правобережне районне відділення ЗМЕМ: 225-36-05

 

Передати покази в режимі самообслуговування: 225-36-09

 

Звертаємо увагу споживачів: дані номери призначені виключно для приймання показів приладів обліку електроенергії. Інші інформаційні послуги надає колл-центр, тел. 0-800-504-502. Колл-центр працює цілодобово, без вихідних. З 08:00 до 20:00 інформаційні послуги надаються операторами та/або в автоматичному режимі, з 20:00 до 08:00 функціонує голосове меню самообслуговування, у пункті 6 якого можна на автовідповідач не лише залишити скаргу або звернення, але й передати покази електролічильника.

 

Увага!

 

Згідно з  Кодексом комерційного обліку електричної енергії, затвердженим Постановою НКРЕКП від 14.03.2019 №311, покази приладів обліку передаються з 1 по 4 число місяця, наступного за розрахунковим (тобто, покази за квітень необхідно передати з 1 по 4 травня). Покази, передані пізніше, не будуть відображені в рахунку за розрахунковий місяць.

 

Саме в дні з 1 по 4 число кожного місяця — строки, передбачені законодавством для передачі показів — в ПАТ “Запоріжжяобленерго” будуть функціонувати додаткові телефонні лінії для їх приймання. Години роботи: пн-чт — 08:00 — 17:00, пт — 08:00 — 15:45.

 

Аби у запоріжців, що зателфонували на ці номери в інші дні, не складалося враження, що лінії не діють, ПАТ “Запоріжжяобленерго” найближчим часом доповнить їх функцією автовідповідача, який повідомляв би вищевикладену інформацію.