ПАТ “Запоріжжяобленерго” відкрило нові телефонні лінії для приймання показів електролічильників в Бердянську, Мелітополі та Запорізькому РЕМ

30 Травня 2019

ПАТ “Запоріжжяобленерго” відкрило нові телефонні лінії для мешканців міст Бердянськ та Мелітополь, а також Запорізького району, за якими вони можуть в режимі самообслуговування передати покази своїх приладів обліку електроенергії.

 

Запуск цього проекту, що має за кінцеву мету підвищення якості обслуговування споживачів, які позбавлені можливості передавати покази в інший, крім за телефоном, спосіб, стартував минулого місяця. Тоді були відкриті додаткові лінії для приймання показів у м. Запоріжжя. Протягом перших днів травня послугами лінії, що приймає покази в режимі самообслуговування, скористалися 3 тисячі 125 городян.

 

З 1 червня така можливість зʼявиться у мешканців міст Бердянськ і Мелітополь, а також Запорізького району, які зможуть передати покази своїх приладів обліку електроенергії за наступними номерами:

м. Бердянськ: (061) 225-36-93

м. Мелітополь: (061) 225-36-94

Запорізький район: (061) 225-36-95

 

Також нагадуємо номер відкритої минулого місяця лінії для приймання показів електролічильників у мешканців м. Запоріжжя:

(061) 225-36-09

 

Всі вищевказані лінії працюють в режимі самообслуговування, цілодобово, з 1 по 4 число кожного місяця — термін, передбачений Кодексом комерційного обліку електроенергії для передачі показів приладів обліку електроенергії.

 

Звертаємо увагу споживачів: дані номери призначені виключно для приймання показів приладів обліку електроенергії. Інші інформаційні послуги надає колл-центр, тел. 0-800-504-502.

 

Також передати покази приладів обліку електроенергії можна на офіційному сайті ПАТ “Запоріжжяобленерго” (https://www.zoe.com.ua) в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ (вхід на стартовій сторінці у правому верхньому кутку) або скориставшись та опцією ПЕРЕДАТИ ПОКАЗИ (у розділі НАСЕЛЕННЮ).