ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновлює енергопостачання м. Запоріжжя

1 Червня 2018

ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновлює енергопостачання м. Запоріжжя (приватний сектор Космічного мікрорайону і частково Шевченківського району), порушене вчора.

 

Вчора, 31 травня, о 12:00, через пошкодження кабельної лінії 6кВ було порушено енергозабезпечення 6 підстанцій, внаслідок чого без енергоживлення залишилися близько 400 домоволодінь приватного сектора Космічного мікрорайону та частково Шевченківського району м. Запоріжжя.

 

На усунення пошкодження була направлена оперативно-виїзна бригада Запорізьких міських електромереж у супроводі пересувної електролабораторії. До завдань останньої входило виявити місце пошкодження, оскільки візуально це зробити неможливо – кабельні лінії прокладаються під землею.

 

Пошуки місця пошкодження не припинялися навіть із настанням ночі. Сьогодні, 01.06.2018, о 04:00 енергетики виявили місце пошкодження. Попередній огляд показав, що найбільш ймовірна причина пошкодження кабельної лінії – втручання сторонніх осіб, що проводили у тому місці земляні роботи.

 

Одразу після виявлення місця пошкодження фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» перейшли безпосередньо до ремонтних робіт. Станом на 08:00 енергопостачання частини споживачів вже відновлено.

 

Повністю завершити аварійно-відновлювальні роботи планується сьогодні до 12:00.

 

 

Довідка: Згідно з чинними нормативними актами, населення належить до споживачів третьої категорії надійності енергопостачання, для яких перерви в енергопостачанні можуть складати до 1 доби, а в окремих випадках (ліквідація наслідків стихійного лиха, відновлення розкрадених об’єктів) – і більше.