ПАТ «Запоріжжяобленерго» запустило чат-бот для передачі показів електролічильників

24 Квітня 2020

ПАТ «Запоріжжяобленерго» розширює комплекс дистанційних сервісів для передачі показів приладів обліку електроенергії – у популярному месенджері Telegram енергокомпанія запустила чат-бот @OblenergoZpBot для передачі показів електролічильників.

 

Аби скористатися цієї опцією, необхідно:

 

1. Перейти за посиланням @OblenergoZpBot (або знайти цей контакт у Telegram).

 

2. Розпочати роботу у чат-боті, натиснувши кнопку Start.

 

3. Зареєструватися, натиснувши кнопку Додати особовий рахунок (ця та всі інші кнопки для чату розташовані у нижній частині сторінки, під рядком для повідомлення-відповіді). Для реєстрації, згідно з інструкціями чат-боту, введіть:

 

3.1. номер особового рахунку;

 

3.2. номер Вашого приладу обліку електроенергії (номер вказаний на електролічильнику).

 

Примітка 1. Процедура реєстрація – одноразова.

 

Примітка 2: Ви можете зареєструвати кілька особових рахунків та передавати покази по кожному з них.

 

4. Після проходження реєстрації, згідно з інструкціями чат-боту, оберіть опцію Мої особові рахунки.

 

5. В результаті з’явиться кнопка із номером зареєстрованого Вами особового рахунку – натисніть на неї та, за підказками чат-боту, внесіть покази свого електролічильника.

 

Примітка: Якщо у Вас двозонний прилад обліку електроенергії, покази вносять в форматі 1111/2222, де 1111 – день, 2222 – ніч.

 

Якщо в процесі роботи із чат-ботом у Вас виникнуть питання, скористайтеся кнопкою Допомога.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» також планує найближчим часом запустити сервіс передачі показів приладів обліку електроенергії через Фейсбук.

 

Також передати покази електролічильників мешканці Запорізької області можуть за допомогою голосового меню самообслуговування за телефонами:

 

(061) 225-36-09, +38 (098) 168-01-01; +38 (050) 119-91-69; +38 (093) 170-23-35

 

Згідно з чинним законодавством, для побутових споживачів електроенергії встановлені наступні терміни передачі показів приладів обліку електроенергії: два останніх робочих дні поточного місяця плюс три перших робочих дні місяця, наступного за розрахунковим періодом: такі покази вважаються даними на перше число календарного місяця.