ПАТ «Запоріжжяобленерго» нагадує: порушення правил експлуатації електроприладів може призвести до трагедії

3 Лютого 2022

ПАТ «Запоріжжяобленерго» звертається до запоріжців та мешканців області із нагадуванням про необхідність суворо дотримуватися правил безпеки при користуванні побутовими електронагрівальними приладами:

  1. У жодному разі не користуйтеся саморобними електрообігрівачами – це може спричинити електротравму або пожежу.
  2. Використовуйте виключно електрообігрівачі заводського виробництва. При купівлі перевагу варто віддати приладами закритого типу, де нагрівальний елемент поміщений у спеціальну захисну оболонку.
  3. Не встановлюйте електрообігрівачі поруч із легко займистими предметами – портьєрами, завісами, скатертиною тощо, не ставте їх безпосередньо на дерев’яні поверхні, столи або підставки.
  4. Уникайте доторкань до увімкненого електрообігрівача – у разі його несправності ви можете зазнати електротравми.
  5. Не вмикайте у мережу одночасно із електрообігрівачем інші енергоємні електроприлади – це може спричинити перевантаження в мережі та призвести як до пошкодженням електрообладнання, так і до його загоряння.
  6. Вмикати та вимикати із розетки електрообігрівачі слід тільки за допомогою штепсельної вилки, тримаючи її при цьому за ізольовану частину. Витягати вилку з розетки за шнур неприпустимо – це може призвести до обриву шнура, оголення і замикання проводів.

І головне – за жодних обставин не залишайте підключений до мережі електрообігрівач без нагляду – це може стати причиною пожежі.

Обігрівайтесь безпечно!

Бережіть своє здоров’я та життя!