ПАТ «Запоріжжяобленерго» отримало ліцензію на розподіл електроенергії

14 Листопада 2018

На вимогу Закону України “Про ринок електричної енергії”, згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, від 13.11.2018 № 1415 ПАТ «Запоріжжяобленерго» отримало ліцензію з розподілу електричної енергії.
Відповідно до цього документа, з 01 січня 2019 року Товариство розпочинає провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії на території Запорізької області. Натомість видані раніше Товариству ліцензії на передачу електроенергії місцевими (локальними) мережами та на постачання електроенергії за регульованим тарифом (обидві від 04.09.1996) з 01 січня 2019 року анулюються.
Також згідно з п.3 вищезазначеної Постанови, Товариство до 01 січня 2019 року має укласти договори про надання послуг з розподілу електроенергії зі споживачами, електроустановки яких приєднані до системи розподілу електроенергії ПАТ “Запоріжжяобленерго”, та договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії з електропостачальниками, які мають намір здійснювати діяльність з постачання електричної енергії таким споживачам.