ПАТ «Запоріжжяобленерго» отримало ліцензію на розподіл електроенергії (доповнено)

28 Листопада 2018

На вимогу Закону України “Про ринок електричної енергії”, згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, від 13.11.2018 № 1415 ПАТ «Запоріжжяобленерго» отримало ліцензію з розподілу електричної енергії.

 

Відповідно до цього документа, з 01 січня 2019 року Товариство розпочинає провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії на території Запорізької області. Натомість видані раніше Товариству ліцензії на передачу електроенергії місцевими (локальними) мережами та на постачання електроенергії за регульованим тарифом (обидві від 04.09.1996) з 01 січня 2019 року анулюються.

 

Також згідно з п.3 вищезазначеної Постанови, Товариство до 01 січня 2019 року має укласти договори про надання послуг з розподілу електроенергії зі споживачами, електроустановки яких приєднані до системи розподілу електроенергії ПАТ “Запоріжжяобленерго”, та договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії з електропостачальниками, які мають намір здійснювати діяльність з постачання електричної енергії таким споживачам.

 

На виконання цієї вимоги нижче розміщені Договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії та Заяви-приєднання споживача й електропостачальника відповідно з метою забезпечення до них публічного доступу.

 

Заява-приєднання електропостачальника (завантажити)

Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (завантажити)

Реєстр постачальників, які приєдналися до умов публічного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії шляхом надання заяви-приєднання (станом на 15.12.2018)

 

Додатки до Договору електропостачальника та іншу інформацію щодо оформлення договірних відносин Постачальника електричної енергії із Оператором системи розподілу ПАТ “Запоріжжяобленерго” див. на сторінці РЕФОРМА РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (розділ КОМПАНІЯ), перейти до сторінки Реформа ринку електроенергії – Електропостачальникам

 

Договір споживача (непобутового) про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (завантажити)

Заява-приєднання споживача (непобутового)

Додатки до Договору непобутового споживача та іншу інформацію щодо оформлення договірних відносин Споживача (непобутового) електричної енергії із Оператором системи розподілу ПАТ “Запоріжжяобленерго” див. на сторінці РЕФОРМА РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (розділ КОМПАНІЯ), перейти до сторінки Реформа ринку електроенергії – Непобутовим споживачам

 

Типовий договір про надання послуг з розподілу електричної енергії побутового споживача

Заява-приєднання до умов договору про розподіл побутового споживача (Додаток 1)

Додатки до Договору побутового споживача та іншу інформацію щодо оформлення договірних відносин Споживача (побутового) електричної енергії із Оператором системи розподілу ПАТ “Запоріжжяобленерго” див. на сторінці РЕФОРМА РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (розділ КОМПАНІЯ), перейти до сторінки Реформа ринку електроенергії – Побутовим споживачам