ПАТ «Запоріжжяобленерго» попереджає: в області орудують шахраї

5 Лютого 2020

Оператор системи розподілу (далі — ОСР) ПАТ “Запоріжжяобленерго” попереджає запоріжців та жителів області щодо шахраїв, які, прикриваючись імʼям компанії, видурюють у людей гроші.

 

Як повідомили в Дирекції з корпоративної безпеки ПАТ “Запоріжжяобленерго”, останнім часом збільшилась кількість скарг споживачів електроенергії стосовно шахрайських дій невстановлених осіб.

 

– Схема доволі проста: зловмисники запевняють своїх жертв, що мають “звʼязки” у “Запоріжжяобленерго”, та за певну плату пропонують свою “допомогу” у вирішенні тих або інших питань у взаємовідносинах із ОСР — пришвидшити процес погодження технічних умов, підключення до мереж, збільшення потужності, тощо. Отримавши гроші, шахраї зникають, а від їхніх дій потерпають і ошукані споживачі, і репутація нашої компанії, – розповів директор з корпоративної безпеки ОСР Віталій ВЛАСЮК.

 

За його словами, особливого розповсюдження така схема набула у містах Запоріжжя та Бердянськ.

 

– У звʼязку із цим хочу ще раз звернути увагу наших клієнтів: ЖОДНИХ “ПОСЕРЕДНИКІВ” У ПАТ “ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО” НЕМАЄ. Всі питання, що виникають в процесі взаємодії споживачів електроенергії із Оператором системи розподілу, слід вирішувати виключно із уповноваженими співробітниками ОСР у встановленому законодавством порядку, – наголосив Віталій ВЛАСЮК.

 

Всіх, хто став свідком чи жертвою шахрайської схеми, ПАТ “Запоріжжяобленерго” просить звертатися до Дирекції з корпоративної безпеки компанії, тел. (061) 225-36-02, 050-322-64-26 або писати на електронну пошту: bezpeka@zoe.com.ua, stopcorrupt@zoe.com.ua. За цими номерами та електронними адресами також приймаються повідомлення про факти корупційних діянь з боку співробітників ОСР.