ПАТ “Запоріжжяобленерго” працює над відновленням енергопостачання Правого берега м. Запоріжжя

27 Червня 2018

ПАТ “Запоріжжяобленерго” працює над відновленням енергозабезпечення Правого берега м. Запоріжжя, що був знеструмлений сьогодні, 27 червня, внаслідок пошкодження ПЛ 150кВ на території Дніпропетровської області.

 

Як повідомили в технічній дирекції енергокомпанії, сьогодні під час грози була пошкоджена високовольтна лінія електропередач 150кВ, що знаходиться у спільному користуванні ПАТ “Запоріжжяобленерго” та ПАТ “Дніпрообленерго”.

 

Пошкоджена була ділянка лінії, що знаходиться на території Дніпропетровської області, втім, оскільки від цієї ПЛ здійснюється живлення підстанції “Армаліт” ПАТ “Запоріжжяобленерго”, та частина Запоріжжя, яку вона забезпечує електроенергією – а це більша частина Правого берега – Бородинський, Осипенківський мікрорайони, Верхня Хортиця, Великий Луг – була знеструмлена.

 

Наразі фахівці ПАТ “Запоріжжяобленерго” працюють над тим, аби заживити ці райони за резервними схемами живлення. Частина споживачів вже з енергопостачанням. До кінця дня планується заживити всіх споживачів Правого берега, що постраждали внаслідок аварії, за резервними схемами.

 

Відновлювальні роботи безпосередньо на пошкодженій лінії будуть виконувати ремонтні бригади ПАТ “Дніпрообленерго”. За необхідності фахівці ПАТ “Запоріжжяобленерго” готові надати допомогу.