ПАТ «Запоріжжяобленерго» працює над ліквідацією наслідків негоди (оновлено, інформація станом на 14:00)

9 Лютого 2021

Вночі з 8 на 9 лютого на території Запорізької області зафіксоване погіршення погодних умов. Сніг вкупі із поривчастим вітром спричинили обмерзання частини повітряних ліній електропередач та їх пошкодження.

 

Внаслідок цього сьогодні станом на 07:00 знеструмленими залишилися 12 населених пунктів у Мелітопольському районі (територія колишнього Якимівського району), з них 9 – повністю, 3 – частково.

 

Попри складні погодні умови, до 10:00 енергопостачання частини з них було відновлено, без енергоживлення залишалися 8 н.п. (всі – в Мелітопольському районі), з них 1 н.п. – частково.

 

Втім протягом дня негода додала енергетикам роботи, спричинивши нові пошкодження в електромережах компанії та залишивши без енергопостачання ще кілька населених пунктів у Мелітопольському та Запорізькому (раніше – територія Вільнянського р-ну) районах. Станом на 14:00 загалом знеструмленими залишаються 12 населених пунктів, з них 2 – частково (Мелітопольський район – 10 н.п. повністю, 1 н.п. частково, Запорізький район – 1 н.п. частково).

 

До ліквідації наслідків негоди наразі залучені 8 аварійно-ремонтних бригад ПАТ “Запоріжжяобленерго” у складі 32 працівників та 10 одиниць спецтехніки.

 

Також о 13:42 відновлено енергопостачання приватних будинків у Дніпровському районі м. Запоріжжя за адресами:

 

  • вул. Івана Гутніка-Залужного 3а, 1-29, 2-14
  • вул. Логінова 20-22
  • вул. Медична 11-23, 13 (1–5), 12-20,

 

що були знеструмлені вночі внаслідок пошкодження кабельної лінії електропередачі. Через складний характер пошкодження було ухвалено рішення тимчасово заживити ці будинки від повітряної лінії електропередачі. З ранку енергетики розпочали її спорудження, і вже по обіді роботи було завершено.