ПАТ «Запоріжжяобленерго» інформує про процедуру повернення споживачам електроенергії переплат, що виникли станом на 01.01.2019

27 Травня 2021

У зв’язку з реформою ринку електричної енергії з 01.01.2019 року рахунки за спожиту електроенергію виставляють електропостачальні компанії. Відповідно, споживачі мають сплачувати кошти саме електропостачальнику. При цьому, згідно із 13 розділом ХVII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про ринок електричної енергії”, саме  оператори систем розподілу (ОСР) є правонаступником прав і обов’язків, пов’язаних із здійсненням діяльності передачі електричної енергії за регульованим тарифом із здійсненням передачі електричної енергії локальними мережами на підставі договорів передачі електричної енергії та про користування електричною енергією.

 

Станом на сьогоднішній день, внаслідок надлишкового перерахування у 2018 році споживачами – юридичними та фізичними особами коштів в оплату за електроенергію у ПАТ «Запоріжжяобленерго» обліковується кредиторська заборгованість (переплата).

 

На виконання Постанови НКРЕКП від 17.03.2021 №475 повідомляємо споживачів електричної енергії про процедуру повернення споживачам коштів за даними особових рахунків, відкритих у постачальників за регульованим тарифом, на яких була кредиторська заборгованість за електричну енергію станом на 31 грудня 2018 року (включно), що не були повернені споживачу.

 

Якщо у Вас обліковується переплата на 1 січня 2019 року, з метою забезпечення своєчасного та належного перерахування коштів просимо Вас написати заяву про повернення відповідних коштів на Ваш банківський рахунок (банківські реквізити).

 

Зразок заяви (завантажити)

 

Банківські реквізити надаються за стандартом IBAN, який є обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів.

 

Увага! Для уникнення спірних ситуацій та непорозумінь, повернення коштів відбувається виключно за письмовою заявою за підписом уповноваженої особи споживача.

 

Заяви приймаються в паперовому та/або електронному вигляді на адресу:

 

поштова: 69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів,14

e-mail: kanc@zoe.com.ua