Передав покази – зробив внесок у стабільну роботу вітчизняної енергосистеми

1 Березня 2022

Вчора ми нагадали нашим побутовим споживачам електроенергії, як можна передати покази електролічильників, бо саме час це робити – з 27 лютого до 03 березня. Вже встигли отримати негативні реакції – мовляв, «ви що, не бачите, що навколо коїться, які покази? Ви краще скоріш відновіть електропостачання в моєму населеному пункті».

 

Проте між цими двома процесами є найбезпосередніший зв’язок. Адже фінансування аварійно-відновлювальних робіт – закупівля матеріалів чи обладнання, палива чи обслуговування спецтехніки, необхідних для ремонту, – здійснюється за рахунок частини коштів, що сплачуються населенням за спожиту електроенергію. Для формування будь-яких планів фінансування цих робіт має бути – бажано чітка, але за нинішніх умов хоча б приблизна – картина по обсягах споживання електроенергії. А ця «картина» формується виключно на підставі інформації щодо показів електролічильників, яку надають наші споживачі.

 

Тож передача показів приладів обліку електроенергії – не якась невчасна формальність чи забаганка «Запоріжжяобленерго». Це – необхідна передумова для подальшого стабільного функціонування як енергосистеми Запорізького краю, так й вітчизняної енергосистеми в цілому, частиною якої ми є.

 

Ми знаємо, яка складна та небезпечна ситуація склалася наразі в частині Запорізького краю – де немає зв’язку, енергопостачання, де вулицями їздить ворожа техніка, – бо там також живуть – і попри все працюють – наші люди. І тому ми звертаємося до тих мешканців області, кому ситуація дозволяє – підтримайте стабільну роботу енергосистеми! Передайте покази ваших електролічильників!

 

Докладніше про те, як це можна зробити, – за посиланням: Як можна передати покази електролічильника