Попереджено спробу крадіжки кабелю ПАТ «Запоріжжяобленерго», зловмисника затримано

30 Червня 2021

Працівники дирекції з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» попередили спробу крадіжки кабелю.

 

Чергова спроба крадіжки кабелю зв`язку енергокомпанії сталася 27 червня у Шевченківському районі м. Запоріжжя.

 

– Ми отримали сигнал про проникнення сторонньої особи до одного з колодязів кабельних каналів, що розташований на перетині вулиць Юності, 120 та Автомагістральної – найімовірніше з метою крадіжки кабелю. Наші працівники терміново повідомили про інцидент правоохоронні органи та виїхали на місце події, – розповів директор з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

На місці події представники енергокомпанії виявили невідомого чоловіка, який вже встиг зробити підкоп під захисну споруду кабельного колодязю та намагався викрасти звідти кабель – втім реалізувати свій злочинний намір не встиг. Зловмисника було затримано та передано до рук поліції.

 

Затриманий – мешканець м. Запоріжжя, 1979 року народження. Відомості про подію внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення за ч.3 ст.185 КК України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

 

– На жаль, зловмисник встиг пошкодити кабель, чим поставив під загрозу надійність енергопостачання частини Шевченківського району, і лише вчасне виявлення цього пошкодження дозволило уникнути аварійної ситуації, – наголосив очільник з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» звертається до запоріжців та жителів області: якщо ви стали свідком спроби крадіжки електрообладнання, терміново повідомте про це правоохоронні органи за телефоном «102» або службу корпоративної безпеки енергокомпанії за телефоном (061) 225-36-02.

 

Не залишайтеся байдужими, захистіть своє право на якісне енергопостачання.

 

(на фото – пошкоджений кабель у виритому зловмисником підкопі)