Приєднання до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго» на час дії воєнного стану тимчасово призупинено

12 Квітня 2022

Через збройну агресію Російської Федерації проти України ПАТ «Запоріжжяобленерго» стикнулося із низкою факторів ризику, що тимчасово унеможливлюють виконання робіт із приєднання до електромереж.

 

Передусім, активні бойові дії, що точаться у Запорізькій області, створюють загрозу життю та здоров’ю наших працівників під час виконання службових обов’язків. Також подекуди унеможливлено закупівлю необхідного електротехнічного обладнання, ускладнена логістика його доставки до місць будівництва. До частини електромереж відсутній доступ.

 

У зв’язку із цим ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє про тимчасове призупинення виконання зобов’язань за Договорами про приєднання на період дії правового режиму воєнного стану.

 

Повний текст повідомлення – за посиланням: https://www.zoe.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/Повідомлення-про-тимчасове-призупинення-виконання-зобовязань-за-Договорами-про-приєднання-до-електромереж.pdf

 

Водночас ПАТ «Запоріжжяобленерго» продовжує надавати послуги з розподілу електроенергії – усуває аварії, відновлює пошкоджені електромережі та робить усе залежне для енергозабезпечення Запорізького краю.