Протягом доби ПАТ «Запоріжжяобленерго відновило енергопостачання понад 17 тисяч споживачів

8 Березня 2022

Від учора ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 17 272 споживачів.

 

Зокрема, заживлені близько 8 000 домівок на території обслуговування Василівського районного відділення. Станом на 18:00 без енергопостачання залишається 1 500 споживачів.

 

Також відновлено енергозабезпечення частини Оріхівщини – до вечора енергетики встигли заживити понад 11,5 тисяч місцевих домогосподарств. Станом на 18:00 без енергопостачання залишається 6 000 абонентів.

 

Ситуація з енергопостачанням по Гуляйпільських мережах через бойові дії, на жаль, залишається незмінною – без енергоживлення близько 12,5 тисяч споживачів.

 

Також відновлено енергопостачання 5 200 споживачів Більмацького районного відділення (7 населених пунктів повністю та 2 – частково).

 

По м. Пологи на завтра запланований спільний із представниками місцевої влади огляд мереж. Якщо не відновляться бойові дії, розпочнуться відновлювальні роботи по мережах 0,4-10кВ.

 

По Розівських мережах – ситуація без змін, через пошкодження трансформатора на підстанції та двох високовольтних ліній територія залишається без енергопостачання. В районі пошкоджень точаться активні бойові дії, проводити аварійно-відновлювальні роботи неможливо.

 

Загалом по Пологівському міжрайонному РЕМ (до складу входять Пологівські, Розівські та Більмацькі мережі) станом на 18:00 знеструмлено 31 150 споживачів.

 

Нові пошкодження виникли у Токмацьких мережах – станом на 18:00 кількість знеструмлених місцевих споживачів збільшилася до 1 031 (погашені 8 населених пунктів, з них 4 – повністю).

 

Попри небезпечну ситуацію, вдалося відновити енергопостачання частини споживачів Бердянського районного відділення. Наразі без енергопостачання тут залишаються 259 домогосподарств у селах Бердянське та Деревецьке.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» готове зранку поновити ремонтні роботи у мережах – аварійні бригади сформовані, є необхідна спецтехнік та матеріали. Головне – аби на перепоні не стояли бойові дії.