Розкрадачі електрообладнання позбавляють запоріжців енергопостачання

27 Червня 2019

Розкрадачі електрообладнання ПАТ “Запоріжжяобленерго” позбавляють мешканців Запорізької області та обласного центру без енергопостачання.

 

За інформацією дирекції з корпоративної безпеки ПАТ “Запоріжжяобленерго”, останнім часом почастішали випадки розкрадання електрообладнання, внаслідок чого компанії лише впродовж останніх двох місяців було завдано прямих збитків на суму понад 200 тисяч грн. Від злочинних дій розкрадачів потерпає не лише обленерго, змушене витрачати ще більші кошти на відновлення мереж, але й споживачі.

 

– Зловмисники крадуть обладнання трансформаторних підстанцій, кутники металевих опор, дроти повітряних ліній електропередач. Подібні дії не лише призводять до перерв в енергозабезпеченні, але й створюють пряму загрозу життю та здоровʼю оточуючих, – повідомив директор з корпоративної безпеки ПАТ “Запоріжжяобленерго” Віталій ВЛАСЮК.

 

За його словами, найгостріше проблема розкрадання електрообладнання сьогодні стоїть у новомиколаївському, Василівському, Михайлівському та Гуляйпільському районах, а також у Заводському районі м. Запоріжжя.

 

– Аби уникнути відключень електроенергії та запобігти можливим надзвичайним подіям службою корпоративної безпеки нашої компанії розроблений комплекс заходів з посилення охоронного режиму наших енергообʼєктів, у чому частина розкрадачів обладнання ПАТ “Запоріжжяобленерго” зможе особисто “переконатися” вже найближчим часом. Також регулярно на різних рівнях — у тому числі й обласному — проводяться наради із представниками органів влади та охорони правопорядку, – констатував Віталій ВЛАСЮК.

 

Втім, з огляду на велику кількість енергообʼєктів ПАТ “Запоріжжяобленерго” та їхню територіальну розкиданість, без підтримки з боку населення впоратися із проблемою розкрадань буде складно.

 

– Передусім у цілісності електромереж зацікавлені місцеві жителі, енергозабезпечення яких здійснюється від цих мереж. Тому наша компанія планує залучити до боротьби із розкраданням електрообладнання не лише місцеву владу, але й громади в цілому, – наголосив директор з корпоративної безпеки ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

 

ПАТ “Запоріжжяобленерго” звертається до всіх споживачів електроенергії: якщо Ви бачите, як невідомі особи проникають до трансформаторних підстанцій, виконують підозрілі дії на опорах, зрізають дроти повітряних ліній електропередач, – негайно повідомте про це на гарячу лінію Дирекції з корпоративної безпеки та охорони обʼєктів ПАТ “Запоріжжяобленерго”, телефони:

050-322-64-26

(061) 286-88-87

(061) 225-38-43,

або до правоохоронних органів.

 

Вбезпечте себе від перерв в енергопостачанні. Не дозволяйте розкрадачам наживатися за Ваш рахунок.