Служба безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» затримала крадія кабелів зв′язку

17 Грудня 2021

Співробітники дирекції з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» затримали «на гарячому» крадія кабелів зв′язку.

 

За інформацією дирекції з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго», протягом 2-3 декади листопада у лівобережній частині Дніпровського району м. Запоріжжя (вул. Трегубенка, Добролюбова, Портова та Скельна) було скоєно одразу 5 крадіжок кабелю звязку з каналізаційних каналів, ще двічі кабель забрати не встигли, але пошкодили. Загальні збитки компанії від цих крадіжок склали близько 365 тис.грн.

 

– Оскільки зловмисники діють у відносно безлюдних районах та ще й вночі, попередити такі крадіжки надзвичайно складно. Але – можливо, приміром, за допомогою сигналізації, яку ми наразі активно встановлюємо по найбільш «проблемних» точках. Саме завдяки сигналізації, що спрацювала в одному з колекторів у тому районі, нам вдалося «на гарячому» затримати одного зі зловмисників та передати його правоохоронцям, – розповів директор з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Затриманим виявився місцевий житель 1989 р.н., раніше судимий за аналогічні злочини. Під час проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено особи ще двох злочинців, причетних до цих крадіжок, одного з них – також місцевого мешканця 1972 р.н. – правоохоронці вже затримали.

 

– Ми вдячні Нацполіції за плідну співпрацю, завдяки якій вдається затримувати зловмисників та попереджати злочини. Сподіваємося, що ці затримані злочинці, чиї дії не просто завдали збитків нашій компанії, але й фактично поставили під загрозу енергетичну безпеку Запорізького регіону – території, що безпосередньо межує із зоною ООС, – понесуть заслужене покарання. І це стане зрозумілим і адекватним сигналом для інших любителів легкої наживи, – резюмував очільник з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

 

Більше фото – на нашій фейсбук-сторінці