Споживачі ПАТ «Запоріжжяобленерго» можуть передати покази приладів обліку електроенергії на офіційному сайті енергокомпанії

3 Серпня 2018

Традиційно на початку місяця різко зростає кількість телефонних звернень до ПАТ «Запоріжжяобленерго» від споживачів, що прагнуть передати покази своїх приладів обліку електроенергії. На жаль, зробити це з об’єктивних причин – зокрема, через велику кількість абонентів енергокомпанії з одного боку, та складну кадрову ситуацію в «Запоріжжяобленерго» з іншого – буває непросто. Нерідко споживачі скаржаться, що просто не можуть додзвонитися.

 

Аби заощадити час, ПАТ «Запоріжжяобленерго» пропонує запоріжцям та жителям області скористатися можливістю передачі показів електролічильника через Інтернет. Зробити це можливо на офіційному сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго» одразу двома способами.

 

Перший – найпростіший та доступний абсолютно всім споживачам: зайти у розділ НАСЕЛЕННЮ. В ньому обрати вкладку ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ та заповнити форму, що з’явиться (активне посилання для переходу на сторінку ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ https://www.zoe.com.ua/pokazania.php).

 

Другий спосіб передати покази електролічильника – через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ СПОЖИВАЧА. Для цього на стартовій сторінці офіційного сайту ПАТ «Запоріжжяобленерго» у верхній її частині необхідно натиснути кнопку ОСОБИСТІ КАБІНЕТИ і на сторінці, що відкриється, обрати відповідну вкладку (активне посилання для переходу на сторінку ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ СПОЖИВАЧА https://esozoe.azurewebsites.net/). Ця послуга доступна для мешканців м. Запоріжжя, Запорізького, Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Оріхівського, Приазовського, Приморського та Чернігівського районів.

 

Для тих, у кого немає можливості скористатися Інтернет-технологіями, ПАТ «Запоріжжяобленерго» нагадує телефон контакт-центру:

0-800-504-502

(дзвінки безкоштовні з усіх операторів в межах України).