Стан енергопостачання Запорізької області на 13:00 01.03.2022

1 Березня 2022

Станом на 13:00 01.03.2022, за наявною інформацією, внаслідок пошкоджень в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго», спричинених бойовими діями, без енергопостачання – 40 270 фізичних та юридичних споживачів електроенергії (загалом повністю або частково знеструмлені 46 населених пунктів).

 

Через постійні обстріли цивільної інфраструктури значно погіршилася ситуація з енергопостачанням по Василівському районному відділенню. Від учора кількість «погашених» абонентів тут зросла на 7 тисяч – до 12 000. Обстріли не вщухають, тож проводити аварійно-відновлювальні роботи наразі неможливо.

 

Так само складною залишається й ситуація по Токмацькому районному відділенню, де знеструмлено 3 населених пункти (13 200 споживачів). Проводити аварійно-відновлювальні роботи на даний час неможливо через вуличні бої, що точаться у місті, неможливо. Є проблеми зі зв’язком.

 

Дещо зменшилася кількість знеструмлених абонентів по Мелітопольському районному відділенню – до 8950, з них 150 – у м. Мелітополь. Втім проводити подальші аварійно-відновлювальні роботи наразі неможливо – немає гарантій безпечного проїзду бригад до місць пошкодження.

 

Внаслідок захоплення російськими окупаційними військами двох підстанцій, відключено або пошкоджено близько 40 повітряних ліній електропередачі різної потужності. Внаслідок цього порушено енергопостачання на території обслуговування Кам’янсько-Дніпровського РЕМ – тут знеструмлені 4 населених пункти (3 471 споживач).

 

Також без енергопостачання – 11 населених пунктів по Веселівському районному відділенню, це – 2 545 споживачів. Проводити аварійно-відновлювальні роботи наразі неможливо.

 

Енергопостачання 354 абонентів Якимівського районного відділення, що були знеструмлені станом на 18:00 28.02.2022, відновлено.

 

Також мають місце локальні знеструмлення по Бердянському (загалом 63 абоненти) та Чернігівському районним відділенням.

 

Всі аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють у посиленому режимі, аби якомога оперативніше відновити енергопостачання знеструмлених територій, втім подекуди це фізично неможливо через активні бойові дії, коли має місце пряма загроза здоров’ю та життю енергетиків.

 

Просимо зважати на складну поточну ситуації у регіоні та поставитися до спричинених нею проблем з енергопостачанням із розумінням.

 

Слідкуйте за розвитком ситуацї на нашому сайті на сторінці Оперативна інформація щодо відключень електроенергії