Стан енергопостачання Запорізької області на 20:00 13.04.2022

13 Квітня 2022

Протягом доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 2 населених пунктів (загалом 61 споживач) на території обслуговування Вільнянського районного відділення, що були знеструмлені напередодні через негоду.

 

Втім стихія не вщухає, і сьогодні спричинила нові пошкодження у Якимівських мережах, залишивши без енергоживлення частково 1 населений пункт. Загалом на вечір тут знеструмлені 128 споживачів. Відновлювальні роботи заплановані на завтра.

 

Додала негода й відключень у Якимівських мережах, знеструмивши 200 домівок в одному з населених пунктів району. Сьогодні до кінця доби наші бригади не встигли полагодити обладнання через настання комендантської години, втім завтра ці роботи планується завершити.

 

Також цим ранком у Пологівському районі через обстріли були знеструмлені 2 населених пункти, де мешкають загалом 514 родин. Їх енергопостачання до настання вечора було повністю відновлено.

 

По решті територій, чиє енергопостачання порушено через бойові дії, ситуація сьогодні суттєвих змін не зазнала – так само, як і раніше, наші бригади не мають можливості проводити аварійно-відновлювальні роботи у Гуляйпільських, Оріхівських, Василівських та по частині Пологівських мереж через загрозу життю персоналу та недопуск до місць пошкоджень електрообладнання з боку військових.

 

Станом на 20:00 по Запорізькій області без енергопостачання залишаються:

 

  • Василівські електромережі – 5 300 абонентів (7 населених пунктів);

 

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів (47 населених пунктів);

 

  • Оріхівські електромережі – 3 640 абонентів (15 населених пунктів, з них 1 – частково).;

 

  • Пологівські електромережі – 500 абонентів (4 населених пункти);

 

  • Якимівські електромережі – 128 абонентів (1 населений пункт).

 

Загалом знеструмлено 74 населених пункти (21 597 споживачів).

 

(на фото – понівечена внаслідок обстрілів електроопора)