Стан енергопостачання Запорізької області на 07:00 11.05.2022

11 Травня 2022

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1,3 тисяч родин у 6 населених пунктах Запорізького краю.

 

Зокрема, було усунуто наслідки пошкодження високовольтної повітряної лінії електропередачі 35кВ, що сталося напередодні, та заживлено споживачів сіл Тарасівка, Надеждине, Волна (Приазовські електромережі) та Мордвинівка (Мелітопольські електромережі).

 

Також відновлено зруйновану кілька днів тому через обстріли електроопору та налагоджено енергопостачання мешканців сіл Новопрокопівка та Чистопілля (Токмацькі електромережі).

 

Складною залишається ситуація з енергозабезпеченням територій, де наразі точаться активні бойові дії. Зокрема, в Оріхівських мережах вчора через обстріли цивільної інфраструктури, які здійснювали російські загарбники, додалося пошкоджень. Внаслідок цього було знеструмлено ще 1 363 домівки.

 

Проведення аварійно-відновлювальних робіт ускладнено – а подекуди й взагалі неможливо – через воєнні дії та недопуск до місць пошкодження електрообладнання з боку військових.

 

Станом на 07:00 по Запорізькій області без енергопостачання залишаються:

 

  • Василівські електромережі –5 000 абонентів (9 населених пунктів);

 

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів (47 населених пунктів);

 

  • Оріхівські електромережі – 6 210 абонентів (15 населених пунктів, з них 5 – частково);

 

Загалом знеструмлено 23 039 споживачів у 71 населеному пункті.