Стан енергопостачання Запорізької області на 18:00 09.03.2022

9 Березня 2022

Станом на 18:00 09 березня ситуація із енергозабезпеченням Запорізької області – за виключенням Бердянських електромереж – практично не змінилася.

 

Аварійно-ремонтним бригадам ПАТ «Запоріжжяобленерго» вдалося повністю відновити енергопостачання побутових споживачів Бердянського районного відділення, де наразі через пошкодження магістрального газопроводу відсутнє газопостачання.

 

На жаль, через активні бойові дії та заборону військових аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» протягом доби так і не змогли дістатися місць пошкодження електрообладнання – у тому числі високовольтного, – через яке знеструмленими залишаються споживачі Пологівського, Більмацького, Розівського, Гуляйпільського та частини Оріхівського районних відділень.

 

Наразі кількість знеструмлених споживачів по цих територіях залишається фактично незмінною:

 

  • Василівські електромережіі – 1 500 абонентів;

 

  • Токмацькі електромережі – 1 031 абонент;

 

  • Гуляйпільські електромережі – 12 500 абонентів;

 

  • Пологівський міжрайонний РЕМ (Пологівські, Більмацькі та Розівські мережі) – 31 150 абонентів;

 

  • Оріхівські електромережі – 6 000 абонентів.

 

З огляду на складну ситуацію, ПАТ «Запоріжжяобленерго» назавтра намагатиметься налагодити енергозабезпечення по Пологівських електромережах за резервною схемою, необхідні підготовчі роботи вже виконані. Втім, здійснити це можливо лише за умови повного або тимчасового припинення бойових дій.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» також звертається до споживачів Оріхівського районного відділення, які наразі заживлені за тимчасовою резервною схемою, із проханням споживати електроенергію помірковано, адже резервна схема не розрахована на повноцінні навантаження. Ці обмеження – тимчасові, але необхідні, аби регіон залишався зі світлом.