Стан енергопостачання Запорізької області на 21:00 11.03.2022

11 Березня 2022

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 6 300 споживачів.

 

Зокрема, заживлені 6 000 споживачів Оріхівського районного відділення. Також відновлено енергопостачання частини м. Василівка (300 споживачів).

 

По решті територій ситуація, на жаль, фактично не змінилася. Аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» через активні бойові дії та заборону військових знову не змогли дістатися місць пошкодження електромереж та відновити енергопостачання по Пологівським, Більмацьким, Розівським, Гуляйпільським та Токмацьким мережам.

 

Наразі кількість знеструмлених споживачів по цих територіях залишається фактично незмінною:

 

  • Василівські електромережі – 1 200 абонентів;

 

  • Гуляйпільські електромережі – 12 500 абонентів;

 

  • Пологівський міжрайонний РЕМ (Пологівські, Більмацькі та Розівські мережі) – 31 150 абонентів;

 

  • Токмацькі електромережі – 260 абонентів.

 

Аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» готові розпочати відновлювальні роботи, втім їх проведенню перешкоджають бойові дії.

 

Також ускладнилася ситуація у м. Бердянськ, де наразі немає газу і централізованого опалення, тож мешканці намагаються обігріти помешкання за допомогою електроопалювальних приладів. Втім наразі електромережі у місті нездатні витримати такі навантаження, адже повноцінні відновлювальні роботи на них провести неможливо. Тож станом на вечір через перевантаження в електромережах без енергопостачання залишилися 385 споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи заплановані на ранок 12.03.2022.