Стан енергопостачання Запорізької області на 07:00 13.06.2022

13 Червня 2022

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 15 819 споживачів Оріхівського районного відділення, що було порушено зранку через ворожі обстріли, та 50 абонентів Пологівських електромереж, що залишилися без енергопостачання через пошкодження повітряної лінії електропередачі. Крім того, аварійно-ремонтні бригади Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження кабельної лінії та відновили живлення 144 родин м. Запоріжжя.

 

Фахівці компанії також «заживили» 7 000 родин у тимчасово окупованому м. Бердянськ, що були знеструмлені минулого ранку через пожежу на одній з підстанцій. Причини пожежі наразі невідомі, без енергоживлення залишаються близько 6 000 споживачів.

 

Ворожі обстріли спричинили пошкодження в електромережах Токмацького районного відділення, в результаті чого було знеструмлено 50 домівок у с. Таврія. Сьогодні на ранок через бойові дії порушено енергопостачання ще 12 населених пунктів Токмаччини та Чернігівщини, втім через відсутність зв’язку наразі встановити кількість відключених абонентів неможливо.

 

Додала енергетикам роботи й негода. Зокрема, цієї ночі внаслідок різкого погіршення погодних умов – грози, що супроводжувалися рясними зливами, – без енергоживлення залишилася частина споживачів Оріхівського та Вільнянського районних відділень – 2 386 та 360 відповідно. Також знеструмлено 61 домогосподарство у м. Запоріжжя.

 

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася – через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових пошкоджень та відключень не зафіксовано.

 

Загалом станом на 07:00 13 червня без енергопостачання залишаються 30 251 споживач у 110 населених пунктах Запорізької області:

 

  • Василівські електромережі – 4 900 абонентів;

 

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

 

  • Оріхівські електромережі – 7 052 абоненти;

 

  • Бердянські електромережі – 6 000 абонентів;

 

  • Вільнянські електромережі – 360 абонентів;

 

  • Токмацькі електромережі – 50 абонентів;

 

  • Запорізькі міські електромережі – 61 абонент.