Стан енергопостачання Запорізької області на 07:00 27.06.2022

27 Червня 2022

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1 941 споживача.

 

Зокрема, у Пологівському районі енергетики «повернули світло» мешканцям сіл Костянтинівка, Решетилівське та Чумацьке, а також заживили більшій частині жителів с. Пологи (загалом заживлено 1 113 домогосподарств).

 

У Василівському районі було відновлено енергопостачання 820 родин у м. Степногірськ, порушене раніше через ворожі обстріли.

 

Фахівці Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження повітряної лінії електропередачі та заживили 8 домівок у м. Запоріжжя.

 

По Гуляйпільському та Оріхівському районним відділенням ситуація не змінилася: через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

 

Також вчора було зафіксовано технологічне порушення у Бердянських електромережах, внаслідок якого були знеструмлені 95 абонентів у с. Куликівське. Огляд мереж з метою з’ясувати причину та характер порушення та, за можливості, проведення аварійно-відновлювальних робіт заплановані на сьогодні.

 

Загалом станом на 07:00 27 червня без енергопостачання залишаються 21 795 споживачів у 81 населеному пункті Запорізької області:

 

  • Василівські електромережі – 5 100 абонентів;

 

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

 

  • Оріхівські електромережі – 4 432 абоненти;

 

  • Пологівські електромережі – 340 абонентів;

 

  • Бердянські електромережі – 95 абонентів.