Стан енергопостачання Запорізької області на 18:00 28.02.2022

28 Лютого 2022

За наявною інформацією, внаслідок пошкоджень в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго», спричинених бойовими діями, станом на 18:00 28.02.2022 без енергопостачання залишаються 20504 фізичних та юридичних споживачів електроенергії.

 

Найскладніша ситуація наразі – у Токмацькому районному відділенні, де знеструмлено 3 населених пункти (13 200 споживачів). Проводити аварійно-відновлювальні роботи на даний час неможливо через бойові дії.

 

Через артобстріл без енергопостачання залишаються також 5 тисяч споживачів електроенергії Василівського районного відділення (3 населених пункти).

 

Ще 1950 абонентів знеструмлені на території обслуговування Мелітопольського районного відділення, з них 150 – у м. Мелітополь.

 

По Якимівському районному відділенню без енергопостачання залишаються 354 споживачі.

 

Всі аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють у посиленому режимі, аби якомога оперативніше відновити енергопостачання знеструмлених територій, втім подекуди це фізично неможливо через активні бойові дії, коли має місце пряма загроза здоров’ю та життю енергетиків. По окремих територіях також мають місце перебої зі зв’язком ыз фахівцями на місцях.

 

Попри все, протягом останніх чотирьох годин було відновлено енергопостачання близько 10 тисяч наших клієнтів, і аварійно-відновлювальні роботи тривають.

 

Просимо зважати на складну поточну ситуацію у регіоні та поставитися до спричинених нею проблем з енергопостачанням із розумінням.