Технологічне порушення на підстанції «Петромихайлівка-150» було усунуто силами чергового персоналу

1 Квітня 2021

Вчора, 31 березня, о 21:12 на підстанції «Петромихайлівка-150» ПАТ «Запоріжжяобленерго» мало місце технологічне порушення цехового обліку, внаслідок якого сталося пошкодження трансформатору власних потреб та перегорання дротів.

 

Порушення було усунуто діями релейного захисту та силами чергового персоналу підстанції. Всі споживачі були заживлені згідно з регламентом.

 

Масового загорання обладнання, про яке повідомляли окремі користувачі соцмереж, не відбувалося, розміщені у соцмережах фото палаючого трансформатора не мають стосунку до даної події.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» приносить вибачення споживачам електроенергії, енергопостачання яких переривалося внаслідок даного технологічного порушення, та переконливо просить представників громадськості і ЗМІ не розповсюджувати неперевірені фейкові матеріали, які можуть завдати шкоди репутації компанії і спричинити панічні настрої у суспільстві.

 

Примітка: на фото – так насправді сьогодні виглядає трансформатор, який вчора був пошкоджений внаслідок технологічного порушення.