Увага! Реквізити для оплати за розподіл електроенергії НЕ ЗМІНИЛИСЯ

17 Травня 2022

Останнім часом отримуємо чимало запитань від наших клієнтів, які за окремими рахунками сплачують кошти за розподіл електроенергії, за якими реквізитами треба платити наразі. Бо нібито вже десь ходять чутки, що ці самі реквізити змінилися.

 

Але: ЖОДНИХ ЗМІН НЕ ВІДБУЛОСЯ, оплата за розподіл електроенергії й надалі здійснюється НА ТІ САМІ РАХУНКИ і у тому ж самому визначеному законодавством порядку. Тож не довіряйте фейкам, не перераховуйте ваші кошти на якісь «нові» рахунки. Бо ці вигадки можуть бути хитрощами як шахраїв, так і загарбників, що наразі на окупованих ними територіях намагаються взяти під контроль фінансові потоки – у тому числі й оплату за спожиті житлово-комунальні послуги, які вони при цьому не надають.

 

Принагідно дякуємо всім споживачам електроенергії, хто у ці складні часи продовжує сплачувати за розподіл та/ або постачання електроенергії. Бо ці кошти наразі – це ключовий ресурс відновлення зруйнованих війною електромереж та усунення звичайних технологічних порушень, функціонування систем енергозабезпечення Запорізької області як на окупованих, так і на вільних від ворога територіях.

 

Попри всі труднощі та небезпеки воєнного часу працівники «Запоріжжяобленерго» стійко тримають енергетичний фронт. Але сьогодні – як ніколи – ми потребуємо підтримки наших споживачів.

 

Тож якщо у вас є можливість, сплатіть за розподіл та/ або постачання електроенергії. Підтримайте енергетичний фронт!