ЧЕРЕЗ ОБСТРІЛИ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ СУТТЄВО ПОРУШЕНО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ РЕГІОНУ

26 Лютого 2022

На нашому офіційному сайті ми зазвичай вказуємо причину відсутності енергопостачання – наприклад, у ДТП збили електроопору або пошкоджено кабельну лінію електропередачі. Але причина усіх нинішніх відключень електроенергії – війна.

 

Російські окупанти цілеспрямовано пошкоджують енергооб’єкти – як у розподільчих мережах, які обслуговує ПАТ «Запоріжжяобленерго», так і у магістральних, що належать оператору системи передачі НЕК «Укренерго». І останнє спричиняє дійсно масштабні перебої в енергопостачанні.

 

Наразі внаслідок бойових дій пошкоджено щонайменше 2 підстанції НЕК «Укренерго», крім того значних руйнувань зазнала й низка енергооб’єктів «Запоріжжяобленерго».

 

Через це станом на вечір 26 лютого енергопостачання значної частини Запорізької області обмежено. По окремих територіях, де точиться протистояння ЗСУ ворожій навалі, проводити аварійно-відновлювальні роботи неможливо через небезпеку для життя працівників. Втім щойно  така можливість з’являється – енергетики беруться лагодити мережі.

 

Наразі є сподівання на відновлення найближчим часом роботи щонайменше однієї з пошкоджених внаслідок обстрілів сил РФ підстанції НЕК «Укренерго», що дозволить нашим фахівцям відновити енергопостачання одразу низки населених пунктів.

 

Ми нікуди не втекли, не склали руки, ми працюємо – не просто у штатному, а у посиленому режимі. І ми обов’язково усунемо всі пошкодження та відновимо енергопостачання кожного населеного пункту, кожної вулиці, кожного будинку. нашого славного Запорізького краю!

 

Тримаймося! Все буде Україна!